Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5006
Stary 12.04.2010, 20:29
massoud napisał(a):Wyświetl post
Właśnie dziwi mnie że w UK ani Irlandii żałoby nie ma
Może dlatego że w Wielkiej Brytanii i Irlandii Polacy (w większej ilości) są od raptem kilku lat i mieszkają tam co by nie było tymczasowo i jedynie zarobkowo, w żaden sposób nie utożsamiając się z UK. W takiej Brazylii skupisko Polaków jest od wielu wielu lat i można powiedzieć, że są tam głęboko zakorzenieni. Ale to przecież nieważne. Władze na Wyspach mogły ogłosić żałobę, ale tego nie zrobili, podobnie jak większość krajów na świecie.
the end