massoud napisał(a):

|
Właśnie dziwi mnie że w UK ani Irlandii żałoby nie ma
|
Może dlatego że w Wielkiej Brytanii i Irlandii Polacy (w większej ilości) są od raptem kilku lat i mieszkają tam co by nie było tymczasowo i jedynie zarobkowo, w żaden sposób nie utożsamiając się z UK. W takiej Brazylii skupisko Polaków jest od wielu wielu lat i można powiedzieć, że są tam głęboko zakorzenieni. Ale to przecież nieważne. Władze na Wyspach mogły ogłosić żałobę, ale tego nie zrobili, podobnie jak większość krajów na świecie.