Wyświetl pojedynczy post
DrewniaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15495
Stary 12.04.2010, 20:24
Witam.

Może ktoś tu podróżuje, podróżował z Krakowa do Warszawy pociągiem InterREGIO?
Dodam, że najprawdopodobniej będzie to sobota rano, 6:20.
Pytania z tym związane: jak jest z opóźnieniami i samą podróżą?
Pociągiem jechałem ostatnio z 10 lat temu, a bardzo mi akurat zależy na tym.

Zastanawiam się też nad Ekspress InterCity.

Pozdrawiam
NIC DODAĆ NIC UJĄĆ ! WISŁA KRAKÓW
http://w.drewnicki.pl - fotografia.

W kraju uczą mnie bierności.
Odpowiedz cytując