Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rainha
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
2698
12.04.2010, 18:51
No właśnie nie wiadomo czy środa tylko dla KK czy for all?
Tylko jeden Klub,
Kocham aż po grób.
Kraków to nasz gród,
Wisełko naprzód!
rainha
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rainha
Znajdź inne posty napisane przez rainha