Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
5004
12.04.2010, 17:56
Słyszałem wywiad z pilotem, który leciał 7 kwietnia. Wtedy drugim pilotem był ten, który prowadził maszynę w sobotę. Nie miał problemów komunikacyjnych z wieżą 7 kwietnia, a to on z nią korespondował.
salek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do salek
Znajdź inne posty napisane przez salek