Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5004
Stary 12.04.2010, 17:56
Słyszałem wywiad z pilotem, który leciał 7 kwietnia. Wtedy drugim pilotem był ten, który prowadził maszynę w sobotę. Nie miał problemów komunikacyjnych z wieżą 7 kwietnia, a to on z nią korespondował.