Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9139
Stary 12.04.2010, 17:51


Czemu ta część ściany jest betonowa a nie zostawiono wolnego miejsca na szybę To już tak zostanie

Zgodnie z tą wizualizacją



powinno tam być szkło
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 12.04.2010 o godz. 18:07.
Odpowiedz cytując