Przybyszewski napisał(a):

|
Tylko nie Diaz na lewej obronie bo to przy Peszce zakonczy sie czerwona kartka w przeciagu 30 minut. Na lewej obronie musi grac Brozek Pi.
|
Dokładnie.
Diaza przylepić do wolnego i leniwego Stilica. W pojedynku dwóch lewusów (obydwaj cierpią na brak prawej nogi) wygra twardzsy . Poza tym przy Issa-60minut-Ba i duecie kieszonkowych pomocników, jakimi są Mączyński i Jirsak konieczna jest w srodku obecność kogoś z płucami i agresją we krwi.