WISŁAZWE napisał(a):

|
Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić jak się robi takie tabele na forum takie jak na przykład są w temacie do typowania wyników meczy.
|
Chyba najlepiej będzie w HTML. Tyle, że nieliczne fora dają swoim userom dostęp do tej funkcji

Tu jest dość szczegółowy opis:
klik, mam nadzieję, ze co pomoże.
W BBCode nie ma możliwości bawienia się w tabelę
EDIT: W temacie typera na tym forum jest to po prostu zwykły tekst, tyle, że wsadzony w znaczniki [ code ]