Wyświetl pojedynczy post
wislak227
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Zakopane

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15487
Stary 12.04.2010, 14:22
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Witam, czy ktoś może mi wyjaśnić jak się robi takie tabele na forum takie jak na przykład są w temacie do typowania wyników meczy.
Chyba najlepiej będzie w HTML. Tyle, że nieliczne fora dają swoim userom dostęp do tej funkcji
Tu jest dość szczegółowy opis: klik, mam nadzieję, ze co pomoże.

W BBCode nie ma możliwości bawienia się w tabelę

EDIT: W temacie typera na tym forum jest to po prostu zwykły tekst, tyle, że wsadzony w znaczniki [ code ]
Powód: tak
Ostatnio edytowane przez wislak227 : 12.04.2010 o godz. 14:24.



Odpowiedz cytując