|
Diaz nie wróci do pomocy, poza tym co raz lepiej na tej obronie mu szło... w środku zagrają Jirsak/Mączyński (w co wątpie) i Ba. a myślę, że z przodu powinien grać Mały i Brożek bo Boguś to nie jest typowy napastnik...
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
|