Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 12.04.2010, 11:56
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Mysle,że nie ma sensu dokonywac takich porównań. Messi to Messi. Maradona był dobry w swoich czasach i ciężko wyczuć czy radziłby sobie równie dobrze jak Messi obecnie. WSzka to inna kultura gry,inni obrońcy. Messi to Messi, król naszych czasów.
Co do tego, dobrze wypowiedziało się weszło. Mianowicie, myślę (podobnie jak oni), że aktualna Barcelona wraz z Messim mogłaby spokojnie rywalizować z super-team'ami z przeszłości, gdyż teraz gra się szybciej, agresywniej i jak widać po Barcelonie, można do tego dorzucić technikę, która otacza to wszystko, dzięki temu nie widzimy wygłodniałych wilków, tylko składnie grających ludzi.
Pele, Maradona- nie wiem czy by sobie teraz poradzili, bo kiedyś cała gra była wolniejsza. Dziś się to zupełnie zmieniło. Za to taki Messi- on by się prędzej wpasował.
Noi pozostaje porównanie osiągnięć co również bardzo fajnie przedstawiło weszło. Życzę Leo by osiągnął coś z reprezentacją, choć kciuki w pierwszym rzędzie będę trzymała za inne reprezentacje.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując