Temat
:
W Hołdzie Lechowi Kaczyńskiemu
Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>
Offline
#
25
12.04.2010, 11:53
Żal po prostu żal wielki pozostał....
Ostatnio edytowane przez budka : 12.04.2010 o godz. 11:58.
OTO KRÓL NADCHODZI !!!
budka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do budka
Odwiedź stronę domową użytkownika budka!
Znajdź inne posty napisane przez budka