Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2692
Stary 12.04.2010, 11:16
zaloba jest do piatku do polnocy (http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/n...piatku,1462992) , niestety w sobote zaplanowane sa uroczystosci pogrzebowe i mecze beda zapewnie w nd i pn, inna sprawa ciekawe co z biletami, czy beda wazne na mecz wisla-slask, czy na najblizszy mecz wisla-lech
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując