Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5409
Stary 12.04.2010, 10:17
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ale im się pali. W ogóle dlaczego musi sie zakończyć do 15 maja ?
Właśnie.
Liga polska to nie Premiership, nie będzie sytuacji, że w klubach nie będzie piłkarzy i trenerzy będą mieli trudność z zestawieniem podstawowej jedenastki. Oprócz Muchy i Kirma z naszej Ekstraklasy ktoś jeszcze się na mundial wybiera?

Wpis na Weszlo:
http://www.weszlo.com/news/4813
Powód: link
Ostatnio edytowane przez MCX : 12.04.2010 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując