zim zum napisał(a):

|
Ale im się pali. W ogóle dlaczego musi sie zakończyć do 15 maja ?
|
Właśnie.
Liga polska to nie Premiership, nie będzie sytuacji, że w klubach nie będzie piłkarzy i trenerzy będą mieli trudność z zestawieniem podstawowej jedenastki. Oprócz Muchy i Kirma z naszej Ekstraklasy ktoś jeszcze się na mundial wybiera?
Wpis na Weszlo:
http://www.weszlo.com/news/4813