matt_21 napisał(a):

|
Od środka będzie ten stadion ok. Będzie miał 30k pod dobrym kątem. Odległość od C wcale taka duża nie jest jak by się wydawało, widoczność będzie 100% ok. W środku kible jak na E i jeszcze jakieś sklepiki. I będzie fajnie. Zastrzeżenia mam natomiast do wyglądu zewnętrznego, niestety park Jordana był ładnym miejscem a teraz koło tej górki jest widok na blokowisko w stylu Nowa-Huta czyli stadion.
|
Kiedy są liście na drzewach przy Reymana nie widzisz bryły stadionu od strony Parku Jordana (poza niebieską koroną stadionu), także elewację będziesz widział od jesieni do maja - nie jest to specjalnie dobry okres spacerowy.