Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 12.04.2010, 00:32. W Hołdzie Lechowi Kaczyńskiemu
Dzis targany bolem i roznymi myslami oddaje hołd wielkiemu wojownikowi o to co nasze o to co Polskie.

Wysmiewany ,nierozumiany,fałszywie pokazywany
znosil to dzielnie ,z duma walcząc o to by Polska nie była kogokiwiek sługusem ,bo Polska to wielki kraj i On o tym widział.

Europa tez to wiedziala ,choc okłamywano nas ze to wlasnie oni smieja sie z niego.


Piszac to mam wielki smutek,ze ktos taki,cierpiacy tyle ataków ,sam nie okazywal swoich slabosci ale kroczyl dumie ,bo wiedzial ze On zwyciezy.

Odwazny człowiek a tacy od wiekow w kazdej nacjii,w kadym narodzie ,plemieniu, byli zawsze Szanowiani,zwlaszcza w Gruzji dla ktorej jest bohaterem Narodowym.



Poprostu mam taka chec podziekowania temu czlowiekowi za to zrobil zebym dzis mogł szczycic tym ze jestem Polakiem .





Oddaje Panu Hold Panie Prezydencie ,kiedys sie spotkamy.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 12.04.2010 o godz. 00:55.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując