Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
gress
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 11.04.2010, 20:05
Witam

Ktoś od siebie poleci jakąś szkołę w Nowej Hucie lub Śródmieściu ? Zależy mi na tym, aby jeździć Toyotą i aby instruktor był "przyjemny". Po prostu nie lubię jak ktoś mi "ględzi" za uszami

Jak widzę, koledzy wyżej polecają ALAN'a. Wezmę go pod uwagę. Czy możecie napisać jak wyglądała teoria ? Gdzie się odbywa ? Dużo osób w grupie ? Musi być koniecznie pełne 30 godzin ?



"Bo nasza ARMIA to potęga"
Odpowiedz cytując