Witam
Ktoś od siebie poleci jakąś szkołę w Nowej Hucie lub Śródmieściu ? Zależy mi na tym, aby jeździć Toyotą i aby instruktor był "przyjemny". Po prostu nie lubię jak ktoś mi "ględzi" za uszami
Jak widzę, koledzy wyżej polecają ALAN'a. Wezmę go pod uwagę. Czy możecie napisać jak wyglądała teoria ? Gdzie się odbywa ? Dużo osób w grupie ? Musi być koniecznie pełne 30 godzin ?