Wyświetl pojedynczy post
Ofsajd
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: ZSŁ/AGH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1813
Stary 11.04.2010, 19:29
prawdopodobnie masz na samym dole, ja miałem takie bez tytuły i treści były tylko ikonki nieprzeczytanych i data: jakoś 1970rok ja je skasowałem i też tak zrób
Odpowiedz cytując