Wyświetl pojedynczy post
fifi1906
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: wszędzie byleby nie na Kałuży!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15476
Stary 11.04.2010, 19:25
ile wart jest szalik "Wisła hooligans"? taki czarny z diabłami po bokach. Nigdy wcześniej takiego nie widziałem. mam okazje taki kupić ale nie wiem czy opłaca się! niestety nie mogę znaleźć zdjęcia. jak ktoś znajdzie to proszę o zdjęcie również ale przede wszystkim wycena!
"Wisła To My!! Lepsza Strona Błoń i Duma Tego miasta!!"
Odpowiedz cytując