Żmijka napisał(a):

Ja bym nie dawała kasy w ogóle ...
Z resztą czeka mnie ten sam "problem" w tym roku. Ale kasy nie dam raczej.
Spytaj rodziców co może by chciała, może coś razem kupcie. Bo już prezenty takie jak kiedyś - Biblie, łańcuszki, medaliki - to chyba jakoś "nie popularne" ...
|
jak chcesz az cos takiego "popularnego" to kup quada lub laptopa

edit. ja za te 7 lat to chyba auto juz bede musial kupic
