Wyświetl pojedynczy post
Kamil
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15474
Stary 11.04.2010, 19:13
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ja bym nie dawała kasy w ogóle ...
Z resztą czeka mnie ten sam "problem" w tym roku. Ale kasy nie dam raczej.

Spytaj rodziców co może by chciała, może coś razem kupcie. Bo już prezenty takie jak kiedyś - Biblie, łańcuszki, medaliki - to chyba jakoś "nie popularne" ...
jak chcesz az cos takiego "popularnego" to kup quada lub laptopa
edit. ja za te 7 lat to chyba auto juz bede musial kupic
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując