Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15465
Stary 11.04.2010, 17:15
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
Jak włączyć roaming w orange? Dzwonie pod *500 ale nie mogę się doszukać
Usługi bodaj trzeba najpierw wybrac i tam jakoś ... nie pamiętam, dawno to robiłam.
Przez net też można, na orange.pl
Odpowiedz cytując