rikut1906TSW napisał(a):

dostają w dupsko
Ale wydaje mi sie że one tak właśnie lubią
|
To co powiemy o piłkarzach ?
Dla koszykarek brawa za to co zrobiły i tak nikt tyle w EL od nich nie wymagał. Po wynikach widać, że chyba za dużo nagle wszyscy od nich zaczęli wymagać. Widziałam piątkowy mecz- poza tym, że Valencia miała komfort gry przed własną publicznością [

] to trafiała praktycznie wszystkie rzuty szczególnie te za 3pkty, a u nas to można było liczyć na Ewelinę Kobryn i... Ewelinę Kobryn- reszta niestety nie dała rady, ale cóz... Pierwszy taki nasz sukces i oby następnym razem było lepiej.
Mam nadzieję, że w następnym sezonie więcej ugrają też w polskiej lidze.
Dzięki dziewczyny.