Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#724
Stary 11.04.2010, 16:16
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
dostają w dupsko
Ale wydaje mi sie że one tak właśnie lubią
To co powiemy o piłkarzach ?

Dla koszykarek brawa za to co zrobiły i tak nikt tyle w EL od nich nie wymagał. Po wynikach widać, że chyba za dużo nagle wszyscy od nich zaczęli wymagać. Widziałam piątkowy mecz- poza tym, że Valencia miała komfort gry przed własną publicznością [] to trafiała praktycznie wszystkie rzuty szczególnie te za 3pkty, a u nas to można było liczyć na Ewelinę Kobryn i... Ewelinę Kobryn- reszta niestety nie dała rady, ale cóz... Pierwszy taki nasz sukces i oby następnym razem było lepiej.
Mam nadzieję, że w następnym sezonie więcej ugrają też w polskiej lidze.

Dzięki dziewczyny.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując