Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 11.04.2010, 14:20
slaskWKSslask napisał(a):Wyświetl post
Widzę ,że nie zrozumiałeś BANASIK aluzji Oczywiście można Ci wybaczyć ,bo w końcu- MŁOCIE, Twoje cisnienie wczoraj zapewne rozrywało Ci głowe Życzę dalszych sukcesów w Twoich obiektywnych relacjach z meczów. Na piłce to Ty się chlopie znasz jak kura na jajach. Jesli nie zrozumiesz aluzji po raz kolejny,napisze wprost- nie znasz się w ogóle. Pozdrawiam Cię ciepło kolego, chała madrit
Ale co ty, mój drogi, .......isz? Porażkę przyjąłem spokojnie, bo po prostu w pojedynku dwóch najlepszych drużyn w Hiszpanii widać która jest lepsza. Natomiast, jeżeli Barcelona roztrwoni tą przewagę w 7 kolejek to wtedy pokaże, że jest najlepszą ale i tez najbardziej frajerską drużyną w Hiszpanii.

Mistrzostwo na 90% dla Barcelony, pozostaje wierzyć...

HALA MADRID!
Odpowiedz cytując