Ale co ty, mój drogi, .......isz? Porażkę przyjąłem spokojnie, bo po prostu w pojedynku dwóch najlepszych drużyn w Hiszpanii widać która jest lepsza. Natomiast, jeżeli Barcelona roztrwoni tą przewagę w 7 kolejek to wtedy pokaże, że jest najlepszą ale i tez najbardziej frajerską drużyną w Hiszpanii.
Mistrzostwo na 90% dla Barcelony, pozostaje wierzyć...
HALA MADRID!