Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19piotrek06
Member
Od: 12.2009
Offline
#
15446
11.04.2010, 14:19
Mam problem z kompem;/
Jak włanczam go i się ładuje i ma sie pojawić ładowanie windowsa i mi sie nic nie pokazuje wtedy i cały czarny jest monitor.Co to się stało?Wiecie?
19piotrek06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19piotrek06
Znajdź inne posty napisane przez 19piotrek06