Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
wisłaWieczysta
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Kraków - Wieczysta
Offline
#
15444
11.04.2010, 13:22
Czy ktoś się może orientuje z forumowiczów czy jest jutro odwołany z powodu żałoby turniej piłki ręcznej w Nowej Hucie w hali COM COM ZONE
wisłaWieczysta
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wisłaWieczysta
Znajdź inne posty napisane przez wisłaWieczysta