LAB napisał(a):

|
Niewiem czy to przez brak komentarza ale jedyne co było piękne w tym meczu to podania przy golach oraz dziennikarka biorąca do wywiadu Messiego po meczu : )
|
ahhh ten Fioletowy płaszcz....

mega laska

P.s. KTO TO

hmm czy Ronaldo słaby.. jak dla mnie to lepszy mecz rozegrał niż Messi ale efekty po stronie Barcelony..
i tak na przekur wszystkim.. HALA MADRID!!!