Temat
:
Real-Barcelona... zaczynamy na całego.
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
107
10.04.2010, 21:20
Czemu na public sporcie nie ma w ogóle komentarza ? ok już wiem,trochę to śmieszne....jak już leci...
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 10.04.2010 o godz. 21:23.
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS