Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 10.04.2010, 21:20
Czemu na public sporcie nie ma w ogóle komentarza ? ok już wiem,trochę to śmieszne....jak już leci...
Ostatnio edytowane przez WILU TS : 10.04.2010 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując