Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
Od: 01.2008
Skąd: Sawin
Offline
#
9132
10.04.2010, 20:18
Przypomnijcie sobie co było 10 lat temu? a teraz budują nowe stadiony, ja się cieszę ze stadionu Wisły Kraków tylko cała ta zabawa z budową (niedokończone projekty), brakiem pieniędzy czy brakiem operatora stadionu jest do bani.
djsako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djsako
Odwiedź stronę domową użytkownika djsako!
Znajdź inne posty napisane przez djsako