Wyświetl pojedynczy post
djsako
Junior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Sawin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9132
Stary 10.04.2010, 20:18
Przypomnijcie sobie co było 10 lat temu? a teraz budują nowe stadiony, ja się cieszę ze stadionu Wisły Kraków tylko cała ta zabawa z budową (niedokończone projekty), brakiem pieniędzy czy brakiem operatora stadionu jest do bani.
Odpowiedz cytując