|
Otóż to. Zamknąć na tydzień/dwa, niektórym potrzeba czasu na ochłonięcie.
A i pobanować masowo - ja rozumiem, że można mieć rózne poglądy, tego i owego nie tolerować itp. Ale za kretyństwo bym ciął jak wlezie.
Dziękuję.
Ostatnio edytowane przez felipe : 10.04.2010 o godz. 19:33.
|