Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1811
Stary 10.04.2010, 19:28
Otóż to. Zamknąć na tydzień/dwa, niektórym potrzeba czasu na ochłonięcie.
A i pobanować masowo - ja rozumiem, że można mieć rózne poglądy, tego i owego nie tolerować itp. Ale za kretyństwo bym ciął jak wlezie.


Dziękuję.
Ostatnio edytowane przez felipe : 10.04.2010 o godz. 19:33.
Odpowiedz cytując