Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4995
Stary 10.04.2010, 19:27
Prosze przyjac zasade.
Jak mam zamiar napisac cos "kontrowersyjnego" (glupiego) to lepiej zebym nic nie pisal. Zwlaszcza jesli masz lat nascie i gowno wiesz o zyciu.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 12.04.2010 o godz. 08:21.
WISŁA PANY !!