Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4994
Stary 10.04.2010, 19:02
Tak się zastanawiam czemu takich kretynów jak dawidex44 nie banuje się dożywotnio - przecież pomijając fakt że każdemu normalnemu człowiekowi rzygać się chce jak się go czyta to jeszce dodatkowo wstyd robi nam jako określonej grupie - kibiców Wisły. Jak matoł nie rozumie, że tu nie chodzi o to kto kogo lubił a kogo nie to nie tu jego miejsce, niech wypierd... na onet albo inne g....