|
A ja boje sie o przyszłosc Polski, kulawa bo kulawa ale jednak była to prawica... Zeby nam sie nowy Zapatero nie obudził w rzadzacych.
JAk zawsze ludzie docenieni po tragedii. Obłuda niektórych siega granic to tez prawda i mozna o tym mowic w obliczu tragedii. To nie jest złe. Dzis o zmarłych nikt złego słowa nie powie i dobrze bo mało smieszne było smianie sie z cudzych przywar. A najbardziej w****ia mnie to ze to był Prezydent, nie wazne kto na niego głosował ale Prezydent, szkoda ze wiekszosc ludzi go tak nie postrzegała za zycia. wtedy modne było ciskanie w Niego błotem. Taka mentalnosc naszeg Narodu.
Wielka tragedia.
P.S. Lekko poza tematem gosc w tym temacie ma w opisie "proud to be polish". Pieknie patrioto najprawdziwszy z prawdziwych. You are great patriot! Jak osiagneisz wyzszy pzoiom patriotyzmu pozansz nawet jezyk Polki i wtedy z duma bedziesz mogl go uzywac a nie chowac sie za angojezycznym sloganem.
|