Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15429
Stary 10.04.2010, 18:10
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Wybieram się na wakacje do Bułgarii i kusi mnie pojechać przez Rumunię.A interesuje mnie jak jedzie się właśnie przez Rumunię czy jest bezpiecznie i i jak tam jest z drogami.
Jedź śmiało przez Rumunię. Rumuni NIE cyganie są bardzo przyjaźni i pomocni. Taka trasa jechalem jak pisze wyzej wisl@k_TS i bylo wszystko ok. Co do LPG to nie na kazdej stacji jest. Z tego co kojarzę to na MOL są.
Odpowiedz cytując