Daja`n napisał(a):

|
Wybieram się na wakacje do Bułgarii i kusi mnie pojechać przez Rumunię.A interesuje mnie jak jedzie się właśnie przez Rumunię czy jest bezpiecznie i i jak tam jest z drogami.
|
Jak jechałem trasą przez Cluj-Napokę, Brasov, Bukareszt, stamtąd autostradą do Konstancji i na południe aż do przejścia granicznego z Bułgarią. Drogi główne są w bardzo dobrym stanie. Podczas jazdy przez Rumunię masz odcinek wysokogórski, czyli piękne widoki ale też jazda musi być ostrożniejsza. Czy jest bezpiecznie, myślę że tak. Jadąc głównymi drogami przez największe miasta raczej nic złego nie może Cie spotkać. Ogólnie, bardzo polecam, choćby dla tych widoków.