Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4961
Stary 10.04.2010, 16:43
Zastanówcie się kilka razy zanim napiszecie coś o PIS'owcach czy innych politykach ...

Wystawiacie o sobie i o Nas kibicach Wisły jak najgorszą opinię.

Cały kraj jest dotknięty tragedią jakiej nie zaznało żadne państwo w nowożytnej historii a Wy piszecie takie bzdety.


Minęło tyle godzin a sam czytam dziesiąty raz listę ofiar i ciągle nie mogę uwierzyć :(
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE