|
Zastanówcie się kilka razy zanim napiszecie coś o PIS'owcach czy innych politykach ...
Wystawiacie o sobie i o Nas kibicach Wisły jak najgorszą opinię.
Cały kraj jest dotknięty tragedią jakiej nie zaznało żadne państwo w nowożytnej historii a Wy piszecie takie bzdety.
Minęło tyle godzin a sam czytam dziesiąty raz listę ofiar i ciągle nie mogę uwierzyć :(
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|