Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4957
Stary 10.04.2010, 16:25
Dla mnie to jest jakieś trefne fatum; jak zauważyła Gronkiewicz-Waltz to już druga tragedia wydarzająca się w przeddzień Niedzieli Bożego Miłosierdzia. Dla mnie to jest strasznie dziwne..
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.