Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
zawszewiernyts
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Wiślacka Kraina
Offline
#
4957
10.04.2010, 16:25
Dla mnie to jest jakieś trefne fatum; jak zauważyła Gronkiewicz-Waltz to już druga tragedia wydarzająca się w przeddzień Niedzieli Bożego Miłosierdzia. Dla mnie to jest strasznie dziwne..
Tradycja Nas zobowiązuje, Tradycja się nie zmienia.
zawszewiernyts
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawszewiernyts
Znajdź inne posty napisane przez zawszewiernyts