|
Widzę, że co poniektórzy nie rozróżniają tutaj krytykowania partii/osób z nienawiścią... Jak to mówią - nie mierz innych swoją miarą. To, że nie głosowałem na tego prezydenta, nie popierałem go w żaden sposób, czy wytykałem mu błędy nie oznacza, że smutek z powodu jego tragicznej śmierci jest fałszywy...
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
|