Wyświetl pojedynczy post
filip74
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9126
Stary 10.04.2010, 14:55
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
W przeciwieństwie do nas tam architekt wymyślał wzory a nie kibice. Poza tym było kilka innych możliwości i już nie rozpoczynaj żadnej bezsensownej rozmowy.
Człowieku z kompleksami co do kurnika to jest lekceważąca nazwa małego stadionu jak Cracovii a nie stadionu Legii. Po raz pierwszy słyszę. Raz w gazecie czytałem że stadion Wisły to kurnik, a ja widzę że sie zgadasz, skoro uważasz za takowy stadion Legii. Poza tym ten stadion Legii to dostał jakąś nagrodę za ten projekt. Jak chcesz jeszcze o głupotach pogadać to napisz na priva.
Strasznie bronisz ten stadion Legii.
A kurnikiem nazwali go nie ze względu na wielkość a bardziej za wygląd.
Kompleksy to widzę ale Ty masz zwłaszcza po tym jak go nazwałem KURNIKIEM.
Koniec tematu.
Odpowiedz cytując