Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4939
Stary 10.04.2010, 14:44
matssman napisał(a):Wyświetl post
Chodźmy wszyscy w ramach oddania hołdu poległym w dzisiejszej katastrofie na Wawel - masza święta o godzinie 17.30. Każdy Wiślak, który uważa się za patriote i kocha Polske powinien tam być. Pomodlimy się wspólnie za ich dusze.
A jak w niedzielę pójdę do swojego koscioła to będę zdrajcą?

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/