matssman napisał(a):

|
Chodźmy wszyscy w ramach oddania hołdu poległym w dzisiejszej katastrofie na Wawel - masza święta o godzinie 17.30. Każdy Wiślak, który uważa się za patriote i kocha Polske powinien tam być. Pomodlimy się wspólnie za ich dusze.
|
A jak w niedzielę pójdę do swojego koscioła to będę zdrajcą?