Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4921
Stary 10.04.2010, 13:39
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Idziemy na mszę w szalach i koszulkach Wisły?
Napisz se jeszcze na czole adres do swieczki wirtualnej.
Pablo dobrze podsumowal szopke.

Przyjmijcie zasade, jak zamierzam napisac cos glupiego to lepiej zebym w ogole nie napisal.
Tragedia jest nieziemska, najwieksza politycznie od lat. Zginelo wielu wspanialych ludzi i albo oddajcie im czesc albo zamliczcie na ten czas.
WISŁA PANY !!