Zlatan93 napisał(a):

|
Idziemy na mszę w szalach i koszulkach Wisły?
|
Napisz se jeszcze na czole adres do swieczki wirtualnej.
Pablo dobrze podsumowal szopke.
Przyjmijcie zasade, jak zamierzam napisac cos glupiego to lepiej zebym w ogole nie napisal.
Tragedia jest nieziemska, najwieksza politycznie od lat. Zginelo wielu wspanialych ludzi i albo oddajcie im czesc albo zamliczcie na ten czas.