Wyświetl pojedynczy post
zidanemarcin
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Bystra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15423
Stary 10.04.2010, 13:29
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Ja gram we wkrętach cały sezon (po prostu nie znosze grać w lankach) i żaden sędzia nie robił mi jeszcze problemów.
a we wkretach metalowych czy plastikowych grasz ?

Odpowiedz cytując