Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4915
Stary 10.04.2010, 13:26
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
Idziemy na mszę w szalach i koszulkach Wisły?
A powiedz mi, po **** coś demonstrować?

Ja nie wiem w ogóle na **** ludzie w obliczu różnych przykrych lub mniej przykrych muszą coś demonstrować , udowaniać że są.

Jeśli chcesz uczcić pamięc ofiar katastrofy to nie ma różnycy czy będziesz na Wawelu czy do osiedlowego kościeła, w szaliku Wisły czy w czarnym - chodzi o to by od siebie dać- w tym wypadku pomodlić się.

Nie bierzcie udziału w szopkach, tylko -jak macie potrzebe, zwyczajnie sie pomódlcie.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 10.04.2010 o godz. 13:29.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/