Zlatan93 napisał(a):

|
Idziemy na mszę w szalach i koszulkach Wisły?
|
A powiedz mi, po **** coś demonstrować?
Ja nie wiem w ogóle na **** ludzie w obliczu różnych przykrych lub mniej przykrych muszą coś demonstrować , udowaniać że są.
Jeśli chcesz uczcić pamięc ofiar katastrofy to nie ma różnycy czy będziesz na Wawelu czy do osiedlowego kościeła, w szaliku Wisły czy w czarnym - chodzi o to by od siebie dać- w tym wypadku pomodlić się.
Nie bierzcie udziału w szopkach, tylko -jak macie potrzebe, zwyczajnie sie pomódlcie.