armani199 napisał(a):

|
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!
|
Pod tą prośbą się podpisuje. Idźcie ludzie się pomodlić za ofiary tej katastrofy zamiast wypisywać te kretyńskie (*) w dodatku na forum klubu piłkarskiego.