Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 10.04.2010, 09:50
armani199 napisał(a):Wyświetl post
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!
Pod tą prośbą się podpisuje. Idźcie ludzie się pomodlić za ofiary tej katastrofy zamiast wypisywać te kretyńskie (*) w dodatku na forum klubu piłkarskiego.
Odpowiedz cytując