|
Problem bądź i nie jest taki że będziemy grali z Lechem tylko z 1 pkt przewagi, a co do kolejki to skoro jest przełożona to Sobol powinien pauzować w meczu ze Śląskiem. Z drugiej strony nie można tak zrobić mogli by pauzować inni zawodnicy którzy w meczy ze Śąskiem dostaliby ew. zólte kartki. A mecz nie odbędzie się w środę bo żałoba bedzie trwała kilka dni
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 10.04.2010 o godz. 09:51.
|