Temat
:
[24. kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, sobota 10.04.2010 18:15
Wyświetl pojedynczy post
armani199
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
98
10.04.2010, 09:46
Bardzo proszę moderatorów o zamknięcie forum na jakiś czas aby głowy niektórych dzieci internetu ochłonęły nieco bo tych żałosnych komentarzy w obliczu największej polskiej tragedii ostatnich lat nie da się po prostu czytać!
armani199
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do armani199
Znajdź inne posty napisane przez armani199