Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 10.04.2010, 09:25
Mecz napewno odbędzie się w innym terminie. Nie ma innej opcji po takiej tragedii.

Obyśmy się z tego szybko podnieśli, choć nie będzie łatwo.
Ostatnio edytowane przez Wit.Ek. : 10.04.2010 o godz. 10:05.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując