Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9125
Stary 10.04.2010, 09:22
W przeciwieństwie do nas tam architekt wymyślał wzory a nie kibice. Poza tym było kilka innych możliwości i już nie rozpoczynaj żadnej bezsensownej rozmowy.
Człowieku z kompleksami co do kurnika to jest lekceważąca nazwa małego stadionu jak Cracovii a nie stadionu Legii. Po raz pierwszy słyszę. Raz w gazecie czytałem że stadion Wisły to kurnik, a ja widzę że sie zgadasz, skoro uważasz za takowy stadion Legii. Poza tym ten stadion Legii to dostał jakąś nagrodę za ten projekt. Jak chcesz jeszcze o głupotach pogadać to napisz na priva.
Odpowiedz cytując