|
Senior Member
Offline
|
#9124

10.04.2010, 08:49
|
crazykaro napisał(a): 
Jak jesteś taki mądry to sobie zobacz na stronkę który wzór jest najwyżej oceniany a gdzie się znajduje ten wybrany:
http://stadionwisly.info/kolorystyka_krzeselek
I czemu stadion Legii nazywasz kurnikiem skoro ma taką samą pojemność jak nasz i wygląd zbliżony?
A ten gradient można było zrobić czerwono-niebieski z białym napisem "Wisła" na 1. piętrze i drugiego takiego byś nie uświadczył.
Trybuna po deszczu w 2/3 sucha więc powoli kończą ten dach uszczelniać
Za chwilę program o stadionach w TVP Kraków
|
Już to widzę jaka by była reakcja kibiców Legii jak by nasza trybuna C choć trochę fotelikami przypominała ich trybunę na której pierwsi ułożyli ten wzór.
Przypomnę Ci że jeszcze jak u nich było normalnie z kibicowaniem to ciągle się napinali że my Wiślacy nie mamy żadnych swoich piosenek czy przyśpiewek tylko wszystko przerobione od nich.
A co do nazwy ich stadionu KURNIKIEM to nie wiem o co Ci chodzi przecież cała Polska od dawna tak nazywa ich stadion.
|
|