Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9123
Stary 10.04.2010, 07:42
Jeśli Wisła chciała zostać operatorem obiektu, to powinna już w 2008r wymusić poprawki w projekcie trybun bocznych, tak aby maksymalnie dostosować go pod siebie (dobrze zorganizować przestrzeń komercyjną, pod działalność klubową itd), oraz pilnować przetargów aby nie było takich cyrków jakie są obecnie. Wiadomo, Wiśle na byciu operatorem nie zależało, nikomu też nie przyszło do głowy, że stadion budowany na E2012 nie będzie miał wyposażenia, a koszt ten zechcą na Wisłę zrzucić.
Dni mijają a kroków mających na celu uzupełnienie brakujących rzeczy, ze strony ZIKITu ciągle brak.
Odpowiedz cytując