Wyświetl pojedynczy post
artek1906
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 10.04.2010, 07:25
myślę, że Głowa z Marcelo muszą zagrać dziś. Nie ma innej opcji. A jeżeli wynik będzie spokojny to jednego z nich można zmienić. Nie ma co kalkulować. Teraz każdy mecz jest o mistrzostwo. I co z tego jeśli wyjdziemy pełnym składem na lecha i wygramy jak, przegramy ze Śląskiem w innym składzie. Henry jest doswiadczony wie co robi. ELO
"Mocy przybywa, nie ma co ukrywać"



"... i gdyby nie Ona świat mógłby się zatrzymać..."
Odpowiedz cytując