Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro
Offline
#
15419
10.04.2010, 06:49
zidanemarcin
napisał(a):
Czy w lidzie juniorow mlodszych mozna grac we wkretach czy tylko lanki ?
Ja gram we wkrętach cały sezon (po prostu nie znosze grać w lankach) i żaden sędzia nie robił mi jeszcze problemów.
www.viagrasansordonnancefr.com viagra femme france rapide
siekierski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do siekierski
Znajdź inne posty napisane przez siekierski