Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15419
Stary 10.04.2010, 06:49
zidanemarcin napisał(a):Wyświetl post
Czy w lidzie juniorow mlodszych mozna grac we wkretach czy tylko lanki ?
Ja gram we wkrętach cały sezon (po prostu nie znosze grać w lankach) i żaden sędzia nie robił mi jeszcze problemów.
Odpowiedz cytując