gris napisał(a):

Jaki jest najmniej bolesny sposób na otworzenie zamkniętych drzwi bez klucza? Myślę o wwierceniu się w zamek, tylko nie wiem czy pomoże (widziałem chyba kiedyś w tv coś podobnego )
|
http://www.youtube.com/watch?v=PKAJ845IBPg
http://www.youtube.com/watch?v=kUJWc...eature=related pokazane jak to dziala
Nie sprawdzałem.
Cytat:
Cytat:
|
Pytanie: Jak pierzecie szaliki żeby się nie zniszczyły i nie pofarbowały?
|
jak będziesz prał to tak czy siak "zwiotczeje" po kilku(nastu) praniach może jak będziesz ręcznie prał to tego nie bedzie ;]
|
Chodzi mi konkretnie o farbowanie. Mogę spokojnie pare szalików wrzucić na krótki program 40C i będzie ok? (oczywiście chodzi o "kibicowskie" szaliki)