Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15417
Stary 09.04.2010, 23:39
gris napisał(a):Wyświetl post
Jaki jest najmniej bolesny sposób na otworzenie zamkniętych drzwi bez klucza? Myślę o wwierceniu się w zamek, tylko nie wiem czy pomoże (widziałem chyba kiedyś w tv coś podobnego )

http://www.youtube.com/watch?v=PKAJ845IBPg
http://www.youtube.com/watch?v=kUJWc...eature=related pokazane jak to dziala

Nie sprawdzałem.

Cytat:
Cytat:
Pytanie: Jak pierzecie szaliki żeby się nie zniszczyły i nie pofarbowały?
jak będziesz prał to tak czy siak "zwiotczeje" po kilku(nastu) praniach może jak będziesz ręcznie prał to tego nie bedzie ;]
Chodzi mi konkretnie o farbowanie. Mogę spokojnie pare szalików wrzucić na krótki program 40C i będzie ok? (oczywiście chodzi o "kibicowskie" szaliki)
Odpowiedz cytując